Nová záhrada na JOJke už prvú nedeľu po Veľkej noci: Naši odborníci budú pomáhať aj na webe!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Martin Čurda a Fero Laššák, vaši obľúbení špecialisti na všetko, čo je zelené, sa na obrazovky televízie JOJ vrátia už prvú nedeľu po Veľkej noci v premiérových epizódach relácie Nová záhrada. Už teraz behajú po celom Slovensku a pracujú na prerábkach, ktoré vás budú inšpirovať k tomu, aby ste aspoň malú zmenu urobili aj vo svojej záhrade. No vedia, že silná základňa relácie je aj u nás na webe a na facebooku a chceli by pomôcť aj tým, ktorí sa nedostanú do výberu v reláciách. Pomáhať budú hneď dvoma spôsobmi – týždenne budeme hrať o menšie aj väčšie ceny, ktoré vám zjednodušia prácu v záhrade a okrem toho pre vás máme nachystanú kopu cenných rád, nielen podľa sezóny a aktuálnych tém v záhrade, ale naši odborníci budú odpovedať aj na vaše otázky!

Písať vaše otázky nám môžete do správy na facebooku Nová záhrada!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka